Chci pozvat Emila!

Reference dům důstojného stáří Borky 7

 Vážená paní Šranková, milý Emilku,

 

rád bych Vám ještě jednou poděkoval za vaši nedávnou milou návštěvu v Domě důstojného stáří v Brně-Maloměřicích. I když od ní už uplynul nějaký čas, pořád na ni velice rádi vzpomínáme. Naši klienti jsou zvyklí už na ledacos. Na vlastní oči zde viděli králíky, lasičky, psy, hady, křečky, papoušky, občas za nimi přijde i nějaká delegace se starostou, politikem či ministrem. Ovšem překvapení a radost, které zažili, když za nimi na pokoj přímo k lůžku přiklapal falabella Emilek a oni měli možnost si ho pohladit či nakrmit, byly za všechny ministerské návštěvy.

Myslím, že se umíme o naše klienty postarat tak, aby jejich tělo chřadlo co nejméně. Díky Vaší návštěvě, neutuchajícímu nakažlivému úsměvu a Emilkově trpělivosti jste dokázali to, co sebeprofesionálnější péče nedokáže. Vrátit duši a mysl našich seniorů o desítky let zpět. Vždyť mít poníka patří ke nesplněným holčičím i klukovským snům bez ohledu na věk.

Doufáme, že to nebyla návštěva poslední a že za čas se chodbami Domu důstojného stáří opět ozve klapání Emilkových kopýtek na dlaždičkách. Vyřiďte mu, že mrkvičky a jablíčka už budeme mít připravené. :-)

 

Daniel Zásměta

Dům důstojného stáří

Brno-Maloměřice

 

Připravujeme dalšího koníka